Udvalg

Udvalg

I Funktionærforeningen har vi en række udvalg, som varetager alt fra udlejning af ferieboliger til forhandling med ledelsen. Herunder kan du se, hvem der sidder i de forskellige udvalg. 

Udvalgsformand
Mia Nielsen
Telefon: 2112 0720
E-mail: mia.nielsen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Tom Andreasen
Telefon: 2060 3956
E-mail: tom.andreasen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Frederikke Darfelt
Telefon: 3327 5110
E-mail: frederikke.darfelt@carlsberg.com

 

Udvalgsmedlem
Ulla Jørgensen
Telefon: 3327 1699
E-mail: ulla.jorgensen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Thomas Knudsen
Telefon: 3327 5258
E-mail: thomas.knudsen@carlsberg.com

 

Udvalgsmedlem
Anders Mikkelsen
Telefon: 2219 1642
E-mail: anders.mikkelsen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Leif Lynge Pedersen
Telefon: 2211 3964
E-mail: leif.pedersen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Peter Petersen
Telefon: 2069 9430
E-mail: peter.petersen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Jens Thomsen
Telefon: 3327 1408
E-mail: jens.thomsen@carlsberg.com

Ferieboligudvalget administrerer både vores egne ferieboliger og dem, vi lejer. Ud for de enkelte medlemmer kan du se, hvem der administrerer hvilke huse.

Udvalgsformand
Peter Petersen
Telefon: 2069 9430
E-mail: peter.petersen@carlsberg.dk

 

Administrator, Humlehuset og lejede destinationer 
Hanne Buch-Larsen
Telefon: 4082 1442
E-mail: hanne.buch-larsen@carlsberg.com

 

Fårup
Tom Andreasen
Telefon: 2060 3956
E-mail: tom.andreasen@carlsberg.dk

 

Hulegårds Kvarn, Sverige
Thomas Knudsen
Telefon: 3327 5258
E-mail: thomas.knudsen@carlsberg.com

 

Hallandsåsen, Sverige
Anders Mikkelsen
Telefon: 2219 1642
E-mail: anders.mikkelsen@carlsberg.dk

 

Friheden
Ella Melling
Telefon: 2868 8212
E-mail: mellingella@gmail.com

 

Nørkjær
Birgitte Funch Jensen
Telefon: 2212 2845
E-mail: birgitte.funch@carlsberg.com

 

Langeland
Henrik Kirk
Telefon: 2495 3981
E-mail: henrik.kirk@carlsberg.dk

Formand
Peter Petersen
Telefon: 2069 9430
E-mail: peter.petersen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Thomas Knudsen
Telefon: 3327 5258
E-mail: thomas.knudsen@carlsberg.com

Formand
Peter Petersen
Telefon: 2069 9430
E-mail: peter.petersen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Jens Thomsen
Telefon: 3327 1408
E-mail: jens.thomsen@carlsberg.com

Formand
Peter Petersen
Telefon: 2069 9430
E-mail: peter.petersen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Tom Andreasen
Telefon: 2060 4956
E-mail: tom.andreasen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Leif Lynge Pedersen
Telefon: 2211 3964
E-mail: leif.pedersen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Mia Nielsen
Telefon: 2212 0720
E-mail: mia.nielsen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Cathe Kjær
Telefon: 4129 1906
E-mail: cathe.kjaer@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Allan Stich
Telefon: 4060 9329
E-mail: allan.stich@carlsberg.dk

Formand
Peter Petersen
Telefon: 2069 9430
E-mail: peter.petersen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Ulla Jørgensen
Telefon: 3327 1699
E-mail: ulla.jorgensen@carlsberg.dk

Formand
Peter Petersen
Telefon: 2069 9430
E-mail: peter.petersen@carlsberg.dk

Udvalgsmedlem
Anders Mikkelsen
Telefon: 2219 1642
E-mail: anders.mikkelsen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Leif Lynge Pedersen
Telefon: 2211 3964
E-mail: leif.pedersen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Mia Nielsen
Telefon: 2112 0720
E-mail: mia.nielsen@carlsberg.dk

 

Udvalgsmedlem
Tom Andreasen
Telefon: 2060 4956
E-mail: tom.andreasen@carlsberg.dk